МЕТАЛЕВИЙ КУТИК

На ринку металопрокату в Дніпрі металевий кутик завжди користується підвищеним попитом, що зумовлено універсальністю, практичністю та доступністю сортового прокату. Металевий кутик затребуваний у будівництві, промисловості, машинобудуванні, сільському господарстві та інших сферах життєдіяльності людини. Призначення прокату залежить від технології виготовлення сталевої продукції.

Виробництво металевого кутика

Серійне виробництво металопрокату здійснюється двома способами:

  1. Гарячої прокатки. Гарячекатаний металопрокат отримують на металургійних сортопрокатних станах з безперервнолитої заготовки квадратного або прямокутного перерізу, розігрітої до необхідної температури для прокатки між валками стану під високим тиском. У процесі гарячого деформування металевий кутик набуває форми, заданої у відповідному стандарті, за яким він виробляється: ГОСТ, ДСТУ або EN. Сталь для виробництва гарячедеформованого сортового матеріалу підбирається виходячи з необхідних фізико-механічних властивостей продукції та сфери застосування (рядова сталь, низьколегована, вуглецева, нержавіюча тощо). За рахунок великої енергоємності технологічного процесу, ціна гарячекатаного виробу за тонну досить висока, але виправдана якістю, міцністю і точністю майбутнього металовиробу.
  2. Холодноъ прокатки. Металевий кутик виходить шляхом деформації смуг сталі на профілезгинальних станах без попереднього нагрівання та зміни структури матеріалу під впливом високої температури. У холоднокатаному Г-подібному металопрофілі отриманий кут між полицями виконує функцію ребра жорсткості, що дуже важливо для підприємств машинобудівної галузі. Через невисоку собівартість виготовлення, купити тонну холоднокатаної продукції оптом у Дніпрі вийде дешевше, але він не підійде для великих навантажень.

Області застосування

Призначення сортового прокату залежить від технології виготовлення:

  1. Холоднокатаний металевий профіль зазвичай гнуть невеликої товщини, тому його використовують для виготовлення деталей та виробів, на які не діятимуть великі навантаження: деталі побутової техніки, корпусних та металевих меблів, декоративне оформлення інтер’єрів (монтаж арок, декоративних та гіпсокартонних панелей, коробів тощо).
  2. Гарячекатаний товстостінний та міцний металевий профіль використовується у цивільному та промисловому будівництві (фундаментні та несучі конструкції будівель та споруд), вагонобудуванні, машинобудуванні, сільському господарстві та інших сферах, де потрібен металевий посилений профіль. Виріб використовується для будівництва монолітних будівель в якості жорсткої арматури, монтажу металоконструкцій і споруд, що споруджуються як сполучний елемент, зведення мостів, автошляхів, переходів, огорож, шляхопроводів та інших конструкцій зі змінними та постійними навантаженнями.

Переваги металевого кутика

Металевий кут з Г-подібним перерізом має ряд переваг:

  1. Доступна ціна за 1 тонну металопродукції (якщо замовляти оптом можна додатково заощадити).
  2. Універсальний профіль, що ідеально підходить для будівництва та монтажу металоконструкцій.
  3. Проста мехобробка (виріб легко зварюється, ріжеться, свердлиться).
  4. Висока поздовжня та поперечна міцність металопрокату.
  5. Поставляється у різному діапазоні довжин у відповідності до ГОСТ (від 4 до 12 метрів).

 

Як правильно вибрати?

Перш ніж замовляти сталевий кут оптом у Києві, потрібно знати маркування та характеристики прокату. Він позначається 3 цифрами: перші дві – розміри полиць, третя – товщина стінки мм. Залежно від ГОСТ розміри полиць можуть бути в межах 20-250 мм, товщина – до 25 мм.

На що ще потрібно звернути увагу:

  1. Матеріал виробу – як правило, кутик виготовляється з вуглецевої сталі, наприклад, 3сп/пс (спокійна або напівспокійна кипляча). Для експлуатації виробу в агресивному середовищі краще купити профіль із нержавіючої сталі або низьколегованої сталі підвищеної міцності (09Г2С, S500MC тощо).
  2. Довжина кутика – металевий профіль можна купити кратної, кратно мірної чи немірної довжини, похибки яких встановлені нормативними вимогами ГОСТ.
  3. Тип полиці – розрізняють кутик металевий рівнополочний (ДСТУ EN 10056, ГОСТ 8509) або нерівнополичний для специфічних робіт.
  4. Ціна за тонну продукції – зазначається у прайс-листі (верхня шапка сайту).

Купити металевий куточок дрібним та великим оптом за доступною ціною в LEART

Металотрейдер LEART реалізує зі складу у Дніпрі кут металевий за дилерською ціною від найбільших вітчизняних та європейських виробників сортового прокату. При необхідності, ми поріжемо профіль на відрізки потрібної довжини та доставимо на об’єкт у Дніпрі чи області.

Для оформлення замовлення на покупку металопрокату гуртом, зв’яжіться з нашим консультантом за телефоном або скидайте свій запит на пошту (дивіться КОНТАКТИ). Купуйте металопрокат, поки ціна за тонну залишається стабільною.

Замовити швидкий прорахунок

Ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

 

Доставку металопрокату можна замовити по Україні та Європі. Доставка здійснюється у суворій відповідності до Міжнародних правил Інкотермс 2020, які встановлюють умови продажу товарів, включаючи спосіб транспортування металу до місця доставки.
У цьому випадку буде корисною консультація з менеджером компанії «Леарт». Телефонуйте, проконсультуємо Вас у будні з 8.00 до 18.00.
Можливість та % знижки обумовлюється в індивідуальному порядку. Все залежить від партії замовлення та умов угоди.
Оплата за металопрокат або послуги, що надаються, можлива будь-яким зручним для Вас способом. Для лояльних клієнтів можливе розстрочення платежу.
Наша металобаза відвантажує продукцію оптом та в роздріб. Відпускаємо металопрокат стандартних та нестандартних розмірів.
Доставка металопрокату залежить від відстані, маршруту, наявності на складі. В Україні доставка відбувається протягом 1-3 днів.
Безумовно, ситуації на дорозі бувають різні, але ми завжди тримаємо зв'язок із водієм, експедитором, щоби вантаж прибув вчасно. Вихід є із будь-якої ситуації, головне – бажання.
Зв'язатися з менеджером, по можливості, зняти фото, відео.
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!