Арматура

Будівельна арматура і її застосування

Будівельна арматура – сталевий металопрокат необхідний для виробництва стіновых панелей, міжповерхових перекриттів, сходових прольотів може бути використаний як окремий виріб.

Існує розподіл арматур на групи – жорсткість-гнучкість. Гнучка будівельна арматура – це стрижні, плоскі сітки, каркаси. Під «твердої» мають на увазі: швелера, кути, двотаври (профіль із чорного прокату з перетином у формі «Н»балка з такого профілю міцніше балки квадратного профілю з таким же перетином).

Застосування холоднотягненої й гарячекатаної арматур у будівельних конструкціях у якості основного каркаса дозволяє залізобетону витримувати високі навантаження. Сортова арматура – одне з основних напрямків металопрокату, поряд з листовим прокатом і прокатом труб. Арматура в більшій частині виготовляється з низьковуглецевої сталі, відрізняється по показниках міцності, твердості, діаметра. В асортиментах ТОВ “Леарт” представлений широкий ряд даної продукції купити яку можна як оптом, так і в роздріб по самих доступних цінах в Україні.

Ціни на арматуру

Найменування Ціна, грн. з ПДВ/тн
Арматура ф8мм, А400С/А500С, міра догов.
Арматура ф10мм, А400С/А500С, міра догов.
Арматура ф12мм, А400С/А500С, міра догов.
Арматура ф14-32мм, А400С/А500С, міра догов.
Арматура ф14-32мм, А400С/А500С, ндов догов.


Основні характеристики сталевої арматур:

Арматура, як і сталеві аркуші виготовляється за технологіями гарячого й холодного катання. У нашому інтернет-магазині представлений арматурний прокат:

  • с гладким круглим профілем діаметром 5,5 – 40 мм,
  • с періодичним профілем діаметром 6,0 – 40 мм.

Пропонована в каталозі продукція виконана з дотриманням державних стандартів якості ( ДЕРЖСТАНДАРТ), які регламентуються по ДСТУ 3760-98.

Особливості оплати й доставки

  • Oформите замовлення, попередньо уточнивши наявність продукції, її ціну на сайті за допомогою форми зворотному зв’язка або по телефону.
  • Оплатите покупку готівкою або безготівковим розрахунками. Постійним клієнтам можливе надання відстрочки платежу.
  • Погодьте дату й час відвантаження або доставки. Доставка металопрокату здійснюється нашою спецтехнікою ( за домовленістю).
  • Прийміть замовлення по місці призначення або заберіть вантаж самовивозом з нашої металобази. Після закінчення розвантаження ви одержуєте повний пакет необхідних документів.

Оформляйте замовлення в ТОВ “Леарт” і одержуйте якісний металопрокат за оптимальними цінами!

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
UkraineUSARussia